Gazetki od Eko

Ostatnie aktualizacje gazetek: 07.06.2022

Tymczasowy brak gazetki

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki Eko?
13.517 osób już Cię uprzedziło
Pobierz darmową aplikację, zawierającą 1100+ sklepów

eko gazetka i promocje

Sklepy eko to duża sieć handlowa działająca głównie w Polsce południowej i zachodniej. Na rynku funkcjonuje już od 1996 roku i do dzisiaj udało się uruchomić ponad 60 marketów. Sklepy eko można spotkać na terenie takiego miasta jak Ostrów Wielkopolski, Gliwice oraz sklepy Wrocław. Doświadczenie na rynku i silna pozycja pozwoliła firmie na przeciwstawienie się każdej zagranicznej sieci supermarketów, która działa na terenie całego kraju. Wszystko to sprawiło, że klienci nie mogą narzekać na asortyment i wysokiej jakości produkty, które mają bardzo ważną cechę – niskie ceny. Te z kolei regularnie się zmieniają dzięki temu, że eko gazetka promocyjna pojawia się raz na tydzień, zapewniając przystępne oferty i promocje. Od czasu do czasu można liczyć także na dodatkowe ulotki lub katalog, który uzupełni ofertę o dodatkowe rabaty.

Firma posiada bardzo dobrze rozbudowaną sieć dystrybucyjną, dzięki której wszystkie sklepy są doskonale wyposażone, a klienci zawsze znajdą wszystko to, po co wybrali się na zakupy. Każdy supermarket jest zadbany i posiada odpowiednią powierzchnię, która pozwoli na organizowanie specjalnych wydarzeń. Wszyscy w końcu lubą natrafiać na jakąś wyprzedaż. Eko promocja to norma w sklepach należących do tej sieci, dlatego zawsze można liczyć, że uda się coś kupić po wyjątkowo niskiej cenie. Jeśli ktoś w dodatku dokładnie gazetki promocyjne, oferta sklepu nie powinna go niczym zaskoczyć, a z zakupów wyjedzie zawsze zadowolony.

Twórcy zadbali o to, aby strona internetowa była bardzo ładna i wygodna w obsłudze. Nie ma tutaj takich opcji jak sklep internetowy oraz zakupy online, a program lojalnościowy jeszcze nie został zorganizowany. Nowoczesna witryna ułatwia poruszanie się po niej nawet z poziomu urządzenia mobilnego, co sprawia, że aplikacja nie jest niezbędna do sprawdzenia oferty sklepu. Jeśli ktoś chce dowiedzieć się czegoś więcej na temat działania całej sieci oraz poznać godziny otwarcia poszczególnych marketów, powinien udać się na http://eko.pl/