Gazetki od Douglas

Ostatnie aktualizacje gazetek: 26.01.2022

Douglas gazetka

Ważność: 26 sty do 8 lut

Ta Douglas gazetka z ofertami jest jeszcze ważna przez 11 dni. Przejrzyj najnowsze oferty od Douglas i zaoszczędź na zakupach w Douglas.

Douglas gazetka

Ważność: 1 sty do 31 sty

Ta Douglas gazetka z ofertami jest jeszcze ważna przez 3 dni. Przejrzyj najnowsze oferty od Douglas i zaoszczędź na zakupach w Douglas.

Utrzymuj mnie na bieżąco

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki Douglas?
25.238 osób już Cię uprzedziło

Utrzymuj mnie na bieżąco

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki Douglas?
41.562 osób już Cię uprzedziło
Pobierz darmową aplikację, zawierającą 1100+ sklepów

Douglas gazetka i promocje

Douglas to niemiecka sieć perfumerii, której historia sięga aż 1821 roku. Do dzisiaj rozprzestrzeniła się na kilkanaście krajów, gdzie uchodzi za ekskluzywny sklep z kosmetykami dla mężczyzn i kobiet. W całej Polsce znajduje się mnóstwo sklepów niemieckiej firmy, skupiających się głównie na galeriach handlowych. Dlatego sklep znajduje się na terenie każdego większego miasta w Polsce. Bez względu na to, czy chodzi o sklepy Warszawa, Kraków, czy Lublin – zawsze znajdzie się najnowszą ofertę Douglas. Klienci zachwycają się tym, że sklep zapewnia kosmetyki idealnie wpisujące się w aktualne trendy i zapotrzebowania klientów. Obszerny asortyment, wysokiej jakości produkty oraz stosunkowo niskie ceny sprawiają, że prawie każdy chętnie wraca do tego sklepu na następne zakupy. Douglas gazetka promocyjna pojawia się co kilka tygodni, zmieniając oferty handlowe i promocje dostosowując ja do aktualnych wymagań pań i panów. Od czasu do czasu można liczyć także wyprzedaż lub różnego rodzaju rabaty, które są dostarczane przez krótsze ulotki lub nawet katalog z danym produktami.

Polacy bardzo często wybierają się na zakupy do Douglasa, ponieważ znajdą tam wyłącznie produkty z najwyższej półki. Nie ma mowy, żeby w tym lokalu nie dostać najnowszych linii kosmetyków. Drogeria oferuje takie produkty jak kosmetyki, perfumy, szampon, żele pod prysznic, czy ekskluzywne akcesoria do łazienki i domu. Promocja Douglas pojawia się na tyle często, że zawsze można wyróżnić z niej przynajmniej kilka produktów, które znajdują się na aktualnej liście życzeń. Gazetki promocyjne pojawiają się w równych odstępach czasowych, więc zawsze wiadomo, kiedy pojawi się następna.

Strona internetowa została zaprojektowana z należytym pietyzmem. Znajduje się tutaj jednakowo sklep internetowy, umożliwiający zakupy online oraz program lojalnościowy, dla tych klientów, którzy regularnie robią zakupy w Douglasie. Aplikacja mobilna umożliwia korzystanie z możliwości sklepu na tym samym poziomie, co zapewnia strona internetowa. Jeśli ktoś chce dowiedzieć się więcej (godziny otwarcia, adres) na temat działania wybranych lokalów, należy przejść na https://www.douglas.pl.