Gazetki od Domar Poznań

Ostatnie aktualizacje gazetek: 28.12.2021

Tymczasowy brak gazetki

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki Domar Poznań?
28.894 osób już Cię uprzedziło

Oferty w Domar Poznań

Popularne lokalizacje Domar Poznań

Pobierz darmową aplikację, zawierającą 1100+ sklepów

Domar gazetka i promocje

Domar to jedna z największych w Polsce galerii handlowych praktycznie w całości poświęcona  urządzaniu domu. Na powierzchni ponad 20 000 metrów kwadratowych zorganizowano ponad 100 sklepów z branży, które dostarczają oferty z praktycznie każdego działu związanego z domem. Od wykończenia wnętrz po meble i dekoracje. Sklepy znajdują się w jednym budynku na terenie miasta Wrocław. Galeria dokłada wszelkich starań, aby wszyscy najemcy prezentowali jak największy poziom usług. Dlatego wybierając się do Galerii Domar, można być pewnym, że znajdzie się w niej ogromny asortyment, wysokiej jakości produkty oraz niskie ceny. Domar Gazetka promocyjna to oferty handlowe i promocje od wszystkich dostawców, dlatego można być pewnym, że w każdej kategorii artykułów znajdzie się przynajmniej kilka produktów objętych interesującą promocją. Oczywiście wiele sklepów od czasu do czasu publikuje dodatkowe ulotki, a nawet specjalny katalog zawierający rabaty. Wystarczy przejść w odpowiednią zakładkę na stronie głównej galerii, a wszystkie oferty od wystawców znajdą się w jednym miejscu.

Jak łatwo można się domyślić, oferta Domar jest potężna i obejmuje wszystko to, co tylko ktoś sobie wymyśli w związku z domem. Meble kuchenne, łóżko, lustro, szafy, komoda, materace, stolik, lampy, oświetlenie, dekoracje i wiele, wiele więcej. Domar promocja specjalna, wyprzedaż – zawsze znajdzie się na nich przynajmniej kilka bardzo interesujących artykułów. Gazetki promocyjne zmieniają się regularnie, sprawiając, że zawsze znajdzie się coś nieprzewidywalnego.

Strona internetowa Domar zapewnia szczegółowe informacje na temat wszystkich wystawców, ich ofert, oraz wszystko, co trzeba wiedzieć o samej firmie. Sklep internetowy, czy zakupy online nie są tutaj dostępne, ponieważ wystawcy mają swoje własne portale, na który umożliwiają takie opcje. Jeśli chodzi o program lojalnościowy, sytuacja wygląda identycznie. Aplikacja mobilna  została oddana dla klientów Domar, ponieważ nie ma to większego sensu. Wszystko można bardzo łatwo dowiedzieć się, po prostu przechodząc na stronę internetową. Jeśli ktoś chce się dowiedzieć czegoś więcej na temat wystawców, jak godziny otwarcia wybranego sklepu, powinien przejść na https://domar.pl/.