Gazetki od Dodge

Ostatnie aktualizacje gazetek: 18.03.2021

Tymczasowy brak gazetki

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki Dodge?
16.368 osób już Cię uprzedziło

Utrzymuj mnie na bieżąco

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki Dodge?
34.808 osób już Cię uprzedziło
Pobierz darmową aplikację, zawierającą 1100+ sklepów

Dodge gazetka i promocje

Dodge w Polsce kojarzy się przede wszystkim z potężnymi terenowymi maszynami z Ameryki. Marka funkcjonuje od 1913 roku i obecnie podlega pod ogromny koncern motoryzacyjny Stellantis. Dzięki temu pojazdy z tej marki to już nie tylko amerykański sen. Te oryginalne samochody są dostępne w około 10 salonach sprzedaży w całej Polsce. Żeby kupić Dodge, należy udać się do miasta Warszawa, Wrocław, Poznań, lub Chorzów. Dostęp do modeli może być nieco ograniczony, ale zawsze można poczekać na sprowadzenie swojego wymarzonego pojazdu. Asortyment w salonie sprzedaży może być ograniczony, a na niskie ceny w przypadku tej marki raczej nie ma co liczyć. To, czego można być pewnym, to z pewnością najwyższej jakości produkty. Dodge gazetka promocyjna pojawia się w takim samym stopniu, jak to bywa z innymi markami koncernu. Promocja, wyprzedaż rocznika, rabat leasing  to i jeszcze więcej będzie oferował katalog, broszura lub ulotka na konkretny model. Przeglądając gazetki promocyjne, można być pewnym, że zawsze uda się wyłapać jakieś interesujące oferty handlowe.

Producent skupia się raczej na ekskluzywnych samochodach sektora premium. Dlatego na próżno szukać tutaj tańszych ekonomicznych modeli. Zamiast tego można wybierać spośród sprawdzonych przez lata typów pojazdów, jak: Charger, Challenger, Durango, Journey, Grand Caravan lub potężne ciężarówki terenowe RAM Trucks. Dodge promocja pojawia się regularnie i zdarza się, że uda się znacząco obniżyć cenę wymarzonego Dodge. Dlatego zawsze warto być na bieżąco z aktualną gazetką lub katalogiem.

Strona internetowa producenta pełni funkcję informacyjną i raczej nie ma się co doszukiwać w niej dalszych funkcji. Można przejrzeć samochody, zapoznać się z ich możliwościami, ale oficjalne salony sprzedaży w Polsce nie funkcjonują. Sklep internetowy oraz zakupy online Dodge także nie są możliwe. Dlatego, jeśli ktoś jest zainteresowany ofertą Dodge, powinien sprawdzić strony internetowe polskich autoryzowanych dealerów sprzedaży. Po wszystkie inne informacje należy udać się na: www.dodge.com.