42 Digel Lokalizacje

Potrzebujemy lokalizacji, żeby wyświetlić filie w Twoim otoczeniu.

Użyj mojej aktualnej lokalizacji

Miasta z filiami Digel

Poniżej prezentujemy przegląd 42 oddziałów Digel w Polsce.

20 Miasta

Popularne miasta z oddziałami Digel

Pobierz darmową aplikację, zawierającą 1100+ sklepów
Przejrzyj wszystkie adresy Digel oraz odpowiadające im godziny otwarcia Digel w bieżącym podglądzie. To oznacza, że zawsze będziesz wiedział, że Digel jest otwarty podczas sobotnich lub wieczornych zakupów i nie natrafisz na zamknięte drzwi. Ponadto otrzymasz informacje o najnowszych gazetkach Digel i aktualnych okazjach, dzięki czemu nigdy nie ominiesz żadnej promocji. Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji o Digel w twoim mieście lub regionie, zawsze możesz przejść na stronę Digel.

Najczęściej zadawane pytania w związku z Digel

Kiedy zaczyna się Black Friday w Digel?

Tegoroczne oferty Black Friday w Digel będą dostępne od 25 listopada 2022 roku. Z ofert Black Friday będzie można korzystać przez cały tydzień. Rabaty obowiązują w sklepach stacjonarnych, jak i na stronie internetowej Digel. gazetka jest ważna od 27-11-2023 do 03-12-2023 i została w całości przeznaczona na Black Friday.

close-icon close-icon

Jakie są najlepsze oferty na Black Friday w Digel?

Tegoroczny Black Friday w Digel zapewni niesamowite promocje i rabaty sięgające nawet do 50%! Sprawdź 3 najlepsze oferty już teraz.

 

Łańcuch choinkowy

Płaszcz

Bombki

close-icon close-icon

Kiedy produkty z promocji Black Friday w Digel trafią do mojego domu?

Podczas promocji Black Friday Twój zakup zostaje wysłany z Digel tak szybko, jak to możliwe. Niestety, może to potrwać dłużej niż zwykle, ze względu na znacznie większą liczbę zamówień. Żeby dowiedzieć się, jaki jest aktualny czas dostaw, zajrzyj na stronę internetową Digel.

close-icon close-icon
Przesłanie powiodło się
Coś poszło nie tak. Spróbuj ponownie.