Przejrzyj najpierw gazetki Compo w aplikacji

Pobierz darmową aplikację, zawierającą 1100+ sklepów

Compo gazetka i promocje

Compo to niemiecka firma zajmująca się produkcją wszelkiego rodzaju podłoża roślinnego oraz artykułów pomocniczych w uprawie warzyw, kwiatów, czy owoców. Producent działa na europejskim rynku od 1970 roku i obecnie jest jedną z najbardziej szanowanych i rozpoznawalnych marek w Polsce i Europie. Compo Gazetka promocyjna pojawia się w większości sklepach ogrodniczych, a produkcja na szeroką skalę pozwala zaoferować obszerny asortyment, niskie ceny i odpowiednio wysokiej jakości produkty. Dlatego, jeżeli ktoś interesuje się ogrodnictwem, to powinien zapoznać się z produktami Compo – z pewnością ułatwią mu zorganizowanie swojego ogrodu.

Z tak dużym asortymentem i rozpoznawalnością na rynku, Compo może sobie pozwolić na regularne oferty promocyjne. Dlatego zawsze warto sprawdzić gazetki na ten tydzień – być może uda się w nich znaleźć jakąś interesującą wyprzedaż, rabat, czy inną okazję, która może znacząco obniżyć koszt planowanych zmian w ogrodzie. Katalog, ulotki lub broszury mogą pojawiać się w różnych miejscach, ponieważ Compo współpracuje z wieloma dystrybutorami działającymi na rynku. Wystarczy sprawdzić kilku z nich i upewnić się, czy nie są dostępne jakieś interesujące promocje.


Jakie produkty oferuje Compo?

W ofercie Compo znajdują się przede wszystkim wszelkiego rodzaju podłoża pod rośliny. Ziemia doniczkowa, trawniki i nawozy. To głównie produkty rozprowadzane sezonowo, więc jeśli ktoś dobrze trafi, to Compo promocja może mu zapewnić spore oszczędności. Oprócz podłoża do roślin, producent zapewnia także silne preparaty na szkodniki, chwasty oraz insekty.  Artykułu tego typu są z reguły droższe, więc zawsze przyda się odpowiednia oferta promocyjna. Dlatego korzystając z oferty Compo, należy obowiązkowo sprawdzić także gazetki na następny tydzień, aby upewnić się w kwestii dostępności wszelakich artykułów w formie promocyjnej, a zakupy z pewnością będą jeszcze przyjemniejsze.


Jak mogę nabyć artykuły Compo?

Compo to przede wszystkim producent. Jeżeli chodzi o zakupy, to należy skorzystać z ofert popularnych polskich sklepów ogrodniczych. Sklep internetowy umożliwiający zakupy online lub lokal stacjonarny. Nie ma najmniejszego problemu – Compo  to popularne produkty, które są dostępne praktycznie wszędzie. Czy to miasto Kraków, Poznań, Lublin – zawsze znajdzie się jakiś dystrybutor. Wystarczy sprawdzić godziny otwarcia i udać się na zakupy. O wszystkich produktach marki Compo można dowiedzieć się na stronie: https://www.compo.pl/.

Twoje sklepy Compo

Przejrzyj najświeższe gazetki oraz promocje z Compo i nigdy nie przepłacaj. Compo ma 192 sklepów w Polsce z konkurencyjnymi, tygodniowymi promocjami. W najnowszej gazetka znajdziesz promocje, które są dostępne od 26-02-2024 do 03-03-2024. W tym tygodniu dostępnych jest 0 produktów, które można kupić z rabatem, prawdopodobnie w możliwie najniższej cenie. Nie przegap takich promocji jak: Drzwi wewnętrzne Pol-skone, Skrzydło drzwiowe Białe i Storczyk! Oczywiście Compo zapewnia także wiele innych produktów, które aktualnie nie znajdują się na wyprzedaży. Możesz zamówić je na sklepie internetowym lub odebrać stacjonarnie w pobliżu. Wybierz najbliższą lokalizację w naszej „wyszukiwarce lokacji" w górnej części portalu, tuż obok opcji wyszukaj. Możesz także sprawdzić dodatkowe informacje jak godziny otwarcia Twojego sklepu w Białystok, Bydgoszcz, Gdańsk lub dowolnego innego lokalu na terenie Polski, przechodząc na stronę internetową danego sklepu.

Jeśli w gazetce Compo nie możesz znaleźć tego, czego szukasz, to sprawdź promocje podobnych sklepów z tej samej kategorii: Sklep budowlany, jak na przykład Jula, Castorama or Mrówka. Znajdziesz tutaj produkty, za którymi się rozglądasz i to w najniższych cenach. Oprócz korzystania z promocji na ulotce możesz zaoszczędzić pieniądze, wykorzystując kod rabatowy Compo. Sprawdź stronę internetową Compo, żeby odebrać swój.

Najczęściej zadawane pytania w związku z Compo

Jakie promocje są dostępne w tym tygodniu w sklepach Compo?

Sklep Compo dostarcza w tym tygodniu swoim klientom wiele świetnych promocji! Oferty na ten tydzień w sklepie Compo można sprawdzić w gazetka z datą ważności od 26-02-2024 do 03-03-2024. Wszystkie niesamowite promocje możesz sprawdzić także w online – na sklepie internetowym lub na stronie sklepy Compo. Oto kilka interesujących okazji i rabatów: Drzwi wewnętrzne Pol-skone, Skrzydło drzwiowe Białe i Storczyk.

close-icon close-icon

Gdzie mogę znaleźć gazetki na następny tydzień dla sklepu Compo?

Najnowsze gazetki dla sklepu Compo na ten i kolejny tydzień znajdują się w tym miejscu: gazetka ważność od 26-02-2024 do 03-03-2024. Sprawdź promocje na następny tydzień na Gazetki.pl!

close-icon close-icon

Skąd mam wiedzieć, czy wybrany przedmiot jest dostępny w lokalnym sklepie Compo?

To czy dany produkt jest dostępny w wybranym sklepie lub lokalnej filii, możesz sprawdzić przez Internet na stronie internetowej sklepu Compo. Twój produkt jest niedostępny? Bez obaw, przeglądając gazetka ważną od 26-02-2024 do 03-03-2024, można znaleźć alternatywne promocje.

close-icon close-icon

Czyt sklep Compo jest w mojej okolicy?

Najbliższy sklep możesz wyszukać już na naszej stronie internetowej. Wystarczy, że podasz swoją lokalizację. Zaletą udostępniania lokalizacji jest to, że możemy wyświetlać listę wszystkich znajdujących się w Twojej okolicy sklepów. Po kliknięciu przycisku „Sklepy" w aplikacji mobilnej wyświetlone zostaną najbliższe sklepy Compo. Żeby dowiedzieć się, jakie filie sklepów znajdują się w Twoim otoczeniu, możesz również podać kod pocztowy na stronie internetowej lub w aplikacji mobilnej.

close-icon close-icon

Ile sklepów Compo znajduje się w Polsce?

Compo ma kilka oddziałów. Na stronie internetowej sklepu Compo znajdziesz wszystkie adresy lokali znajdujących się na terenie Polski. Chcesz sprawdzić, gdzie znajduje się najbliższy sklep Compo w Twojej okolicy? Udostępnij swoją lokalizację w naszej aplikacji! Uwaga: Niektóre sklepy znajdujące się na naszym portalu działają wyłącznie jako sklepy internetowe.

close-icon close-icon

Czy sklep Compo jest teraz otwarty?

Sklepy Compo działają zgodnie ze standardowym harmonogramem, ale w niektórych przypadkach godziny działania mogą się nieco różnić. Niektóre lokale są otwierane wcześniej lub działają o nieregularnych porach. Żeby sprawdzić, czy najbliższy sklep Compo jest otwarty, kliknij zakładkę „Sklepy" na stronie internetowej sklepu Compo i wybierz lokal działający najbliżej Twojego miejsca. Na stronie sklepu Compo sprawdzisz także godziny otwarcia.

close-icon close-icon

Gdzie mogę sprawdzić godziny otwarcia sklepu Compo?

Aktualne godziny otwarcia sprawdzisz na stronie internetowej sklepu Compo. Godziny otwarcia można odczytać także na naszej stronie internetowej lub w aplikacji mobilnej. Przejdź do zakładki „Lokalizacje" i wybierz swoją lokalizację, żeby sprawdzić, jakie są godziny otwarcia danego sklepu Compo.

close-icon close-icon

Co można zamówić przez internet ze sklepu Compo?

W sklepie Compo można zamawiać przez Internet. Sprawdź sklep internetowy, żeby sprawdzić zakres działania sklepu Compo. Sklep internetowy najczęściej zawiera czytelne kategorie, dzięki czemu można w łatwy sposób wszystko przeglądać. Aktualnie dostępne są promocje z gazetka o ważności od 26-02-2024 do 03-03-2024.

close-icon close-icon

Czy oferta serwowana przez sklep Compo w Internecie jest taka sama jak w stacjonarnych oddziałach?

W większości oddziałów sklepu Compo, w sklepie stacjonarnym i internetowym powinien być dostępny ten sam asortyment. Może się to jednak różnić w zależności od lokalizacji. Odwiedź stronę internetową sklepu Compo, żeby dowiedzieć się więcej. Zainspiruj się, sprawdzając gazetka z datą ważności od 26-02-2024 do 03-03-2024.


Uwaga: Niektóre sklepy działają wyłącznie w Internecie lub stacjonarnie. Upewnij się tego, sprawdzając stronę internetową sklepu Compo.

close-icon close-icon

Jeśli mam jakieś pytanie, chcę przesłać opinię lub skargę na sklep Compo, jak mogę się z wami skontaktować?

W przypadku pytania, opinii lub skargi związanej z działaniem sklepu Compo zalecamy przejść na stronę internetową sklepu Compo. W sekcji „Kontakt" znajdziesz adres e-mail, numer telefonu lub formularz kontaktowy, dzięki którym sklep Compo z pewnością pomoże rozwiązać każdą sprawę.

close-icon close-icon
Pokaż wszystkie...

Promocje Compo

🛍️ gazetki Compo: 0
🆕 Nowe promocje: 0
🏷️ Kategoria: Sklep budowlany
🕰️ Ostatnie aktualizacje gazetek: 28.08.2023
Przesłanie powiodło się
Coś poszło nie tak. Spróbuj ponownie.