Gazetki od Celma

Tymczasowy brak gazetki store-logo

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki Celma?
41.239 osób już Cię uprzedziło

Przejrzyj najpierw gazetki Celma w aplikacji

Pobierz darmową aplikację, zawierającą 1100+ sklepów

Twoje sklepy Celma

Przejrzyj najświeższe gazetki oraz promocje z Celma i nigdy nie przepłacaj. Celma ma 0 sklepów w Polsce z konkurencyjnymi, tygodniowymi promocjami. W najnowszej gazetka znajdziesz promocje, które są dostępne od 25-09-2023 do 01-10-2023. W tym tygodniu dostępnych jest 0 produktów, które można kupić z rabatem, prawdopodobnie w możliwie najniższej cenie. Nie przegap takich promocji jak: Fotel, Sitko kuchenne tchibo i Komoda! Oczywiście Celma zapewnia także wiele innych produktów, które aktualnie nie znajdują się na wyprzedaży. Możesz zamówić je na sklepie internetowym lub odebrać stacjonarnie w pobliżu. Wybierz najbliższą lokalizację w naszej „wyszukiwarce lokacji" w górnej części portalu, tuż obok opcji wyszukaj. Możesz także sprawdzić dodatkowe informacje jak godziny otwarcia Twojego sklepu w Białystok, Bydgoszcz, Gdańsk lub dowolnego innego lokalu na terenie Polski, przechodząc na stronę internetową danego sklepu.

Jeśli w gazetce Celma nie możesz znaleźć tego, czego szukasz, to sprawdź promocje podobnych sklepów z tej samej kategorii: Kuchnia i Łazienka, jak na przykład JYSK, Tchibo or Tupperware. Znajdziesz tutaj produkty, za którymi się rozglądasz i to w najniższych cenach. Oprócz korzystania z promocji na ulotce możesz zaoszczędzić pieniądze, wykorzystując kod rabatowy Celma. Sprawdź stronę internetową Celma, żeby odebrać swój.

Najczęściej zadawane pytania w związku z Celma

Jakie promocje są dostępne w tym tygodniu w sklepach Celma?

Sklep Celma dostarcza w tym tygodniu swoim klientom wiele świetnych promocji! Oferty na ten tydzień w sklepie Celma można sprawdzić w gazetka z datą ważności od 25-09-2023 do 01-10-2023. Wszystkie niesamowite promocje możesz sprawdzić także w online – na sklepie internetowym lub na stronie sklepy Celma. Oto kilka interesujących okazji i rabatów: Fotel, Sitko kuchenne tchibo i Komoda.

close-icon close-icon

Gdzie mogę znaleźć gazetki na następny tydzień dla sklepu Celma?

Najnowsze gazetki dla sklepu Celma na ten i kolejny tydzień znajdują się w tym miejscu: gazetka ważność od 25-09-2023 do 01-10-2023. Sprawdź promocje na następny tydzień na Gazetki.pl!

close-icon close-icon

Skąd mam wiedzieć, czy wybrany przedmiot jest dostępny w lokalnym sklepie Celma?

To czy dany produkt jest dostępny w wybranym sklepie lub lokalnej filii, możesz sprawdzić przez Internet na stronie internetowej sklepu Celma. Twój produkt jest niedostępny? Bez obaw, przeglądając gazetka ważną od 25-09-2023 do 01-10-2023, można znaleźć alternatywne promocje.

close-icon close-icon

Czyt sklep Celma jest w mojej okolicy?

Najbliższy sklep możesz wyszukać już na naszej stronie internetowej. Wystarczy, że podasz swoją lokalizację. Zaletą udostępniania lokalizacji jest to, że możemy wyświetlać listę wszystkich znajdujących się w Twojej okolicy sklepów. Po kliknięciu przycisku „Sklepy" w aplikacji mobilnej wyświetlone zostaną najbliższe sklepy Celma. Żeby dowiedzieć się, jakie filie sklepów znajdują się w Twoim otoczeniu, możesz również podać kod pocztowy na stronie internetowej lub w aplikacji mobilnej.

close-icon close-icon

Ile sklepów Celma znajduje się w Polsce?

Celma ma kilka oddziałów. Na stronie internetowej sklepu Celma znajdziesz wszystkie adresy lokali znajdujących się na terenie Polski. Chcesz sprawdzić, gdzie znajduje się najbliższy sklep Celma w Twojej okolicy? Udostępnij swoją lokalizację w naszej aplikacji! Uwaga: Niektóre sklepy znajdujące się na naszym portalu działają wyłącznie jako sklepy internetowe.

close-icon close-icon

Czy sklep Celma jest teraz otwarty?

Sklepy Celma działają zgodnie ze standardowym harmonogramem, ale w niektórych przypadkach godziny działania mogą się nieco różnić. Niektóre lokale są otwierane wcześniej lub działają o nieregularnych porach. Żeby sprawdzić, czy najbliższy sklep Celma jest otwarty, kliknij zakładkę „Sklepy" na stronie internetowej sklepu Celma i wybierz lokal działający najbliżej Twojego miejsca. Na stronie sklepu Celma sprawdzisz także godziny otwarcia.

close-icon close-icon

Gdzie mogę sprawdzić godziny otwarcia sklepu Celma?

Aktualne godziny otwarcia sprawdzisz na stronie internetowej sklepu Celma. Godziny otwarcia można odczytać także na naszej stronie internetowej lub w aplikacji mobilnej. Przejdź do zakładki „Lokalizacje" i wybierz swoją lokalizację, żeby sprawdzić, jakie są godziny otwarcia danego sklepu Celma.

close-icon close-icon

Co można zamówić przez internet ze sklepu Celma?

W sklepie Celma można zamawiać przez Internet. Sprawdź sklep internetowy, żeby sprawdzić zakres działania sklepu Celma. Sklep internetowy najczęściej zawiera czytelne kategorie, dzięki czemu można w łatwy sposób wszystko przeglądać. Aktualnie dostępne są promocje z gazetka o ważności od 25-09-2023 do 01-10-2023.

close-icon close-icon

Czy oferta serwowana przez sklep Celma w Internecie jest taka sama jak w stacjonarnych oddziałach?

W większości oddziałów sklepu Celma, w sklepie stacjonarnym i internetowym powinien być dostępny ten sam asortyment. Może się to jednak różnić w zależności od lokalizacji. Odwiedź stronę internetową sklepu Celma, żeby dowiedzieć się więcej. Zainspiruj się, sprawdzając gazetka z datą ważności od 25-09-2023 do 01-10-2023.


Uwaga: Niektóre sklepy działają wyłącznie w Internecie lub stacjonarnie. Upewnij się tego, sprawdzając stronę internetową sklepu Celma.

close-icon close-icon

Jeśli mam jakieś pytanie, chcę przesłać opinię lub skargę na sklep Celma, jak mogę się z wami skontaktować?

W przypadku pytania, opinii lub skargi związanej z działaniem sklepu Celma zalecamy przejść na stronę internetową sklepu Celma. W sekcji „Kontakt" znajdziesz adres e-mail, numer telefonu lub formularz kontaktowy, dzięki którym sklep Celma z pewnością pomoże rozwiązać każdą sprawę.

close-icon close-icon
Pokaż wszystkie...

Promocje Celma

🛍️ gazetki Celma: 0
🆕 Nowe promocje: 0
🏷️ Kategoria: Kuchnia i Łazienka
🕰️ Ostatnie aktualizacje gazetek: 16.02.2021