Przejrzyj najpierw gazetki Carry w aplikacji

Pobierz darmową aplikację, zawierającą 1100+ sklepów

Twoje sklepy Carry

Przejrzyj najświeższe gazetki oraz promocje z Carry i nigdy nie przepłacaj. Carry ma 108 sklepów w Polsce z konkurencyjnymi, tygodniowymi promocjami. W najnowszej gazetka znajdziesz promocje, które są dostępne od 26-02-2024 do 03-03-2024. W tym tygodniu dostępnych jest 0 produktów, które można kupić z rabatem, prawdopodobnie w możliwie najniższej cenie. Nie przegap takich promocji jak: Dekoracje, Dżinsy i Serwetka wielkanocna Ok! Oczywiście Carry zapewnia także wiele innych produktów, które aktualnie nie znajdują się na wyprzedaży. Możesz zamówić je na sklepie internetowym lub odebrać stacjonarnie w pobliżu. Wybierz najbliższą lokalizację w naszej „wyszukiwarce lokacji" w górnej części portalu, tuż obok opcji wyszukaj. Możesz także sprawdzić dodatkowe informacje jak godziny otwarcia Twojego sklepu w Białystok, Bydgoszcz, Gdańsk lub dowolnego innego lokalu na terenie Polski, przechodząc na stronę internetową danego sklepu.

Jeśli w gazetce Carry nie możesz znaleźć tego, czego szukasz, to sprawdź promocje podobnych sklepów z tej samej kategorii: Moda & Akcesoria, jak na przykład TK Maxx, KiK or New Yorker. Znajdziesz tutaj produkty, za którymi się rozglądasz i to w najniższych cenach. Oprócz korzystania z promocji na ulotce możesz zaoszczędzić pieniądze, wykorzystując kod rabatowy Carry. Sprawdź stronę internetową Carry, żeby odebrać swój.

Najczęściej zadawane pytania w związku z Carry

Jakie promocje są dostępne w tym tygodniu w sklepach Carry?

Sklep Carry dostarcza w tym tygodniu swoim klientom wiele świetnych promocji! Oferty na ten tydzień w sklepie Carry można sprawdzić w gazetka z datą ważności od 26-02-2024 do 03-03-2024. Wszystkie niesamowite promocje możesz sprawdzić także w online – na sklepie internetowym lub na stronie sklepy Carry. Oto kilka interesujących okazji i rabatów: Dekoracje, Dżinsy i Serwetka wielkanocna Ok.

close-icon close-icon

Gdzie mogę znaleźć gazetki na następny tydzień dla sklepu Carry?

Najnowsze gazetki dla sklepu Carry na ten i kolejny tydzień znajdują się w tym miejscu: gazetka ważność od 26-02-2024 do 03-03-2024. Sprawdź promocje na następny tydzień na Gazetki.pl!

close-icon close-icon

Skąd mam wiedzieć, czy wybrany przedmiot jest dostępny w lokalnym sklepie Carry?

To czy dany produkt jest dostępny w wybranym sklepie lub lokalnej filii, możesz sprawdzić przez Internet na stronie internetowej sklepu Carry. Twój produkt jest niedostępny? Bez obaw, przeglądając gazetka ważną od 26-02-2024 do 03-03-2024, można znaleźć alternatywne promocje.

close-icon close-icon

Czyt sklep Carry jest w mojej okolicy?

Najbliższy sklep możesz wyszukać już na naszej stronie internetowej. Wystarczy, że podasz swoją lokalizację. Zaletą udostępniania lokalizacji jest to, że możemy wyświetlać listę wszystkich znajdujących się w Twojej okolicy sklepów. Po kliknięciu przycisku „Sklepy" w aplikacji mobilnej wyświetlone zostaną najbliższe sklepy Carry. Żeby dowiedzieć się, jakie filie sklepów znajdują się w Twoim otoczeniu, możesz również podać kod pocztowy na stronie internetowej lub w aplikacji mobilnej.

close-icon close-icon

Ile sklepów Carry znajduje się w Polsce?

Carry ma kilka oddziałów. Na stronie internetowej sklepu Carry znajdziesz wszystkie adresy lokali znajdujących się na terenie Polski. Chcesz sprawdzić, gdzie znajduje się najbliższy sklep Carry w Twojej okolicy? Udostępnij swoją lokalizację w naszej aplikacji! Uwaga: Niektóre sklepy znajdujące się na naszym portalu działają wyłącznie jako sklepy internetowe.

close-icon close-icon

Czy sklep Carry jest teraz otwarty?

Sklepy Carry działają zgodnie ze standardowym harmonogramem, ale w niektórych przypadkach godziny działania mogą się nieco różnić. Niektóre lokale są otwierane wcześniej lub działają o nieregularnych porach. Żeby sprawdzić, czy najbliższy sklep Carry jest otwarty, kliknij zakładkę „Sklepy" na stronie internetowej sklepu Carry i wybierz lokal działający najbliżej Twojego miejsca. Na stronie sklepu Carry sprawdzisz także godziny otwarcia.

close-icon close-icon

Gdzie mogę sprawdzić godziny otwarcia sklepu Carry?

Aktualne godziny otwarcia sprawdzisz na stronie internetowej sklepu Carry. Godziny otwarcia można odczytać także na naszej stronie internetowej lub w aplikacji mobilnej. Przejdź do zakładki „Lokalizacje" i wybierz swoją lokalizację, żeby sprawdzić, jakie są godziny otwarcia danego sklepu Carry.

close-icon close-icon

Co można zamówić przez internet ze sklepu Carry?

W sklepie Carry można zamawiać przez Internet. Sprawdź sklep internetowy, żeby sprawdzić zakres działania sklepu Carry. Sklep internetowy najczęściej zawiera czytelne kategorie, dzięki czemu można w łatwy sposób wszystko przeglądać. Aktualnie dostępne są promocje z gazetka o ważności od 26-02-2024 do 03-03-2024.

close-icon close-icon

Czy oferta serwowana przez sklep Carry w Internecie jest taka sama jak w stacjonarnych oddziałach?

W większości oddziałów sklepu Carry, w sklepie stacjonarnym i internetowym powinien być dostępny ten sam asortyment. Może się to jednak różnić w zależności od lokalizacji. Odwiedź stronę internetową sklepu Carry, żeby dowiedzieć się więcej. Zainspiruj się, sprawdzając gazetka z datą ważności od 26-02-2024 do 03-03-2024.


Uwaga: Niektóre sklepy działają wyłącznie w Internecie lub stacjonarnie. Upewnij się tego, sprawdzając stronę internetową sklepu Carry.

close-icon close-icon

Jeśli mam jakieś pytanie, chcę przesłać opinię lub skargę na sklep Carry, jak mogę się z wami skontaktować?

W przypadku pytania, opinii lub skargi związanej z działaniem sklepu Carry zalecamy przejść na stronę internetową sklepu Carry. W sekcji „Kontakt" znajdziesz adres e-mail, numer telefonu lub formularz kontaktowy, dzięki którym sklep Carry z pewnością pomoże rozwiązać każdą sprawę.

close-icon close-icon
Pokaż wszystkie...

Promocje Carry

🛍️ gazetki Carry: 0
🆕 Nowe promocje: 0
🏷️ Kategoria: Moda & Akcesoria
🕰️ Ostatnie aktualizacje gazetek: 24.11.2023
Przesłanie powiodło się
Coś poszło nie tak. Spróbuj ponownie.