Gazetki od Bagietka

Ostatnie aktualizacje gazetek: 29.07.2021

Tymczasowy brak gazetki

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki Bagietka?
30.864 osób już Cię uprzedziło
Pobierz darmową aplikację, zawierającą 1100+ sklepów

Bagietka gazetka i promocje

Firma Bagietka jak łatwo można się domyślić, zajmuje się wytwarzaniem wszelkiej maści pieczywa oraz wyrobów cukierniczych. Firma rozpoczęła swoją działalność w 1992 roku i od tego czasu rozwinęła się do ponad 70 placówek ulokowanych w wielu okolicznych miejscowościach. Wyroby Bagietki można skosztować między innymi w takim mieście jak Chojnice, Elbląg, Gdynia, Gdańsk. Firma od zawsze cechowała się naciskiem na serwowanie wyrobów wysokiej jakości, dzięki czemu klienci chętnie po nie wracają. Niskie ceny oraz obszerny asortyment, który znacznie wyewoluował w ostatnim czasie, to dodatek, który zawsze umili pobyt w jednej z wielu placówek firmy. Warto zawsze sprawdzać oferty handlowe, jakie zapewnia Bagietka gazetka promocyjna. Przeglądając ulotki, broszury lub inne materiały promocyjne, zawsze można wyłapać coś interesującego, co zaskoczy nie tylko ceną, a także smakiem. Rabaty i promocje pojawiają się praktycznie co tydzień – czy chodzi o sklep, kawiarnię, lodziarnię, czy piekarnię.


Co można kupić w lokalach Bagietka?

Firma zajmuje się głównie wypiekami, które wytwarza według własnych, oryginalnych receptur. Dlatego gazetki na ten tydzień zawsze będą zawierać podstawowe pieczywochleb, bułki, bagietki i inne. Firma z czasem bardzo mocno rozwinęła się pod kątem cukierniczym. Dlatego zawsze można liczyć także na wszelkie maści desery, ciasta i inne łakocie, które regularnie są oferowane przez gazetki na następny tydzień. Pomimo tego, że firma działa głównie jako piekarnia i cukiernia, oferty promocyjne są tak rozbudowane, że każdy znajdzie wśród nich coś, co zaspokoi jego potrzeby. Promocja Bagietka jest zawsze dostępna – wystarczy po nią sięgnąć.


Jaka jest lokalizacja oraz godziny otwarcia sklepów Bagietka?

Bagietka działa na rozległym terenie znajdującym się wokół takich miast jak Chojnice, Gdańsk, Gdynia, czy Elbląg. Sieć obejmuje wiele lokali o różnej specjalności. Strona internetowa jednak w łatwy i szybki sposób wszystko wyjaśnia. Nie ma opcji sklep internetowy ani zakupy online, ale zamiast tego można przejrzeć wszystkie kategorie działania oraz sprawdzić podstawowe informacje jak godziny otwarcia, oraz dokładna lokalizacja. Dlatego, jeśli ktoś chce sprawdzić, co oferuje najbliższa Bagietka, może śmiało sprawdzić pod adresem: https://www.bagietka.pl/.