Gazetki od Avon

Ostatnie aktualizacje gazetek: 26.01.2022

Avon gazetka

Ważność: 26 sty do 31 mar

Ta Avon gazetka z ofertami jest jeszcze ważna przez 61 dni. Przejrzyj najnowsze oferty od Avon i zaoszczędź na zakupach w Avon.

Avon gazetka

Ważność: 1 lut do 28 lut

Ta Avon gazetka z ofertami jest jeszcze ważna przez 30 dni. Przejrzyj najnowsze oferty od Avon i zaoszczędź na zakupach w Avon.

Avon gazetka

Ważność: 3 sty do 31 sty

Ta Avon gazetka z ofertami jest jeszcze ważna przez 2 dni. Przejrzyj najnowsze oferty od Avon i zaoszczędź na zakupach w Avon.

Avon gazetka

Ważność: 1 sty do 31 sty

Ta Avon gazetka z ofertami jest jeszcze ważna przez 2 dni. Przejrzyj najnowsze oferty od Avon i zaoszczędź na zakupach w Avon.

Utrzymuj mnie na bieżąco

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki Avon?
20.296 osób już Cię uprzedziło

Utrzymuj mnie na bieżąco

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki Avon?
59.346 osób już Cię uprzedziło
Pobierz darmową aplikację, zawierającą 1100+ sklepów

Avon gazetka i promocje

Avon to jedna z najpopularniejszych w Polsce firm rozprowadzających kosmetyki. Firma działa na całym świecie i osiągnęła ogromny sukces pomimo tego, że ich produkty są dostępne wyłącznie w sprzedaży bezpośredniej. Ten model biznesowy sprawia, że konsultantki zamawiają i sprzedają produkty po ustalonych przez siebie cenach. Dzięki temu sklep Avon można znaleźć czysto teoretycznie, w każdym polskim domu. Bez względu na to, czy chodzi o miasto Warszawa, Kraków, czy Poznań – konsultanci Avon są wszędzie. Klienci chwalą sobie możliwości tej marki, ze względu na ogromny, niemal nieograniczony asortyment, niskie ceny i wysokiej jakości produkty. Avon gazetka promocyjna, a raczej obszerny katalog jest regularnie publikowany i zawsze proponuje interesujące oferty handlowe i promocje. Od czasu do czasu można także liczyć na inne ulotki i okazje, które pojawiają się w nieokreślonych odstępach czasowych

Firma jest doskonale znana w całej Polsce. Dlatego praktycznie każdy kojarzy przynajmniej jedną osobę, która jest współpracownikiem marki i rozprowadza ich produkty z niewielką prowizją. Oferta jest bardzo bogata i obejmuje kilkanaście różnych linii kosmetyków. Ze względu na specyficzny model sprzedaży nie ma co liczyć na to, że drogerie będą sprzedawały produkty firmy. Mimo wszystko bez problemu można kupić różnego rodzaju kosmetyki, perfumy czy szampon i żel pod prysznic. Promocja Avon jest bardzo częsta i tak różnorodna, że zawsze znajdzie się produkt w przystępnej cenie z każdej kategorii. Wystarczy nieustannie przeglądać gazetki promocyjne i z pewnością żadna promocja nikomu nie powinna uciec.

Strona  internetowa pełni głównie rolę informacyjną i jest skierowana przede wszystkim do konsultantów. Nie ma tu czegoś takiego jak ogólnodostępny sklep internetowy. Zamiast tego zakupy online mogą robić wyłącznie konsultanci. Aplikacja mobilna także nie jest dostępna. Jeśli ktoś poszukuje informacji szczegółowych jak godziny otwarcia, to nie musi się nimi przejmować, ponieważ firma prowadzi bezpośrednią formę sprzedaży. Po więcej informacji należy udać się na https://www2.pl.avon.com/pl-home.