Gazetki od Apteki Zdrowit

Tymczasowy brak gazetki store-logo

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki Apteki Zdrowit?
26.410 osób już Cię uprzedziło

Przejrzyj najpierw gazetki Apteki Zdrowit w aplikacji

Pobierz darmową aplikację, zawierającą 1100+ sklepów

Apteki Zdrowie gazetka i promocje

Dowiedz się, co ma do zaoferowania Apteka Zdrowit gazetka promocyjna i kup wysokiej klasy produkty dla swojego zdrowia w najlepszej cenie na rynku. Firma Apteka Zdrowit to popularna duża sieć lokali z produktami farmaceutycznymi, która działa głównie w południowej Polsce. Od 2004 roku przedsiębiorstwo rozwinęło się do kilkudziesięciu placówek, które zapewniają wysokiej jakości produkty, niskie ceny i bardzo rozbudowany asortyment. Warto zwrócić szczególną uwagę na to, że oferty promocyjne regularnie się zmieniają, więc jeśli ktoś liczy na konkretne rabaty, promocje, czy wyprzedaż, to wystarczy, że sprawdzi gazetki a ten tydzień, a z pewnością znajdzie coś, co go zainteresuje.

Ulotki mogą dotyczyć różnych rodzajów produktów, więc jeśli ktoś szuka czegoś konkretnego, to wystarczy, że uzbroi się w cierpliwość, a broszury, czy katalog produktów z pewnością w końcu zaproponują mu to, czego potrzebuje.


Jaki asortyment produktów oferuje Apteka Zdrowit?

Wszystko, co związane z farmacją. Mowa oczywiście o ogromnym zapleczu leków, suplementów i akcesoriów bez recepty, jak i ogromnej liczbie farmaceutyków specjalistycznych, które wymagają recepty od specjalisty. Apteki Zdrowit promocje są tworzone w taki sposób, żeby zawsze zapewnić dostęp to odpowiedniej części produktów w obniżonej cenie. Dlatego, jeśli zajrzy się w gazetki na następny tydzień zawsze można liczyć na konkretne leki przeciwbólowe, maści rozgrzewające, drogerie, kosmetyki, szampon i wiele innych. Rabaty z pewnością przydadzą się każdemu – zwłaszcza przy lekach, które nie są refundowane, a ich cena potrafi nadszarpnąć każdy budżet domowy.


Jak mogę kupować w Apteka Zdrowit?

To klasyczna sieć sklepów profilowana na sprzedaż bezpośrednią. Zakupy można robić w kilkudziesięciu placówkach na terenie województwa śląskiego. Takie miejscowości jak Katowice, Gliwice, Chorzów mają po kilka aptek z tej sieci, więc każdy mieszkaniec z pewnością ma w swojej okolicy jedną placówkę. Sklep internetowy oraz zakupy online nie są jeszcze dostępne. Strona internetowa pełni funkcję informacyjną, a aplikacja mobilna służy głównie pomocy w lokalizacji najbliższych lokali Apetaka Zdrowit. Po godziny otwarcia i inne informacje warto udać się na: https://aptekizdrowit.pl/.

Twoje sklepy Apteki Zdrowit

Przejrzyj najświeższe gazetki oraz promocje z Apteki Zdrowit i nigdy nie przepłacaj. Apteki Zdrowit ma 33 sklepów w Polsce z konkurencyjnymi, tygodniowymi promocjami. W najnowszej gazetka znajdziesz promocje, które są dostępne od 29-05-2023 do 04-06-2023. W tym tygodniu dostępnych jest 0 produktów, które można kupić z rabatem, prawdopodobnie w możliwie najniższej cenie. Nie przegap takich promocji jak: Baton twix salted caramel, Kinder bueno wafel w mlecznej czekoladzie wypełniony mleczno-orzechowym nadzieniem 43 g (2 sztuki) i oferta 3! Oczywiście Apteki Zdrowit zapewnia także wiele innych produktów, które aktualnie nie znajdują się na wyprzedaży. Możesz zamówić je na sklepie internetowym lub odebrać stacjonarnie w pobliżu. Wybierz najbliższą lokalizację w naszej „wyszukiwarce lokacji" w górnej części portalu, tuż obok opcji wyszukaj. Możesz także sprawdzić dodatkowe informacje jak godziny otwarcia Twojego sklepu w Katowice, Bytom, Czeladź lub dowolnego innego lokalu na terenie Polski, przechodząc na stronę internetową danego sklepu.

Jeśli w gazetce Apteki Zdrowit nie możesz znaleźć tego, czego szukasz, to sprawdź promocje podobnych sklepów z tej samej kategorii: Kosmetyki i Zdrowie, jak na przykład SuperPharm, Dealz or Rossmann. Znajdziesz tutaj produkty, za którymi się rozglądasz i to w najniższych cenach. Oprócz korzystania z promocji na ulotce możesz zaoszczędzić pieniądze, wykorzystując kod rabatowy Apteki Zdrowit. Sprawdź stronę internetową Apteki Zdrowit, żeby odebrać swój.

Najczęściej zadawane pytania w związku z Apteki Zdrowit

Jakie promocje są dostępne w tym tygodniu w sklepach Apteki Zdrowit?

Sklep Apteki Zdrowit dostarcza w tym tygodniu swoim klientom wiele świetnych promocji! Oferty na ten tydzień w sklepie Apteki Zdrowit można sprawdzić w gazetka z datą ważności od 29-05-2023 do 04-06-2023. Wszystkie niesamowite promocje możesz sprawdzić także w online – na sklepie internetowym lub na stronie sklepy Apteki Zdrowit. Oto kilka interesujących okazji i rabatów: Baton twix salted caramel, Kinder bueno wafel w mlecznej czekoladzie wypełniony mleczno-orzechowym nadzieniem 43 g (2 sztuki) i oferta 3.

close-icon close-icon

Gdzie mogę znaleźć gazetki na następny tydzień dla sklepu Apteki Zdrowit?

Najnowsze gazetki dla sklepu Apteki Zdrowit na ten i kolejny tydzień znajdują się w tym miejscu: gazetka ważność od 29-05-2023 do 04-06-2023. Sprawdź promocje na następny tydzień na Gazetki.pl!

close-icon close-icon

Skąd mam wiedzieć, czy wybrany przedmiot jest dostępny w lokalnym sklepie Apteki Zdrowit?

To czy dany produkt jest dostępny w wybranym sklepie lub lokalnej filii, możesz sprawdzić przez Internet na stronie internetowej sklepu Apteki Zdrowit. Twój produkt jest niedostępny? Bez obaw, przeglądając gazetka ważną od 29-05-2023 do 04-06-2023, można znaleźć alternatywne promocje.

close-icon close-icon

Czyt sklep Apteki Zdrowit jest w mojej okolicy?

Najbliższy sklep możesz wyszukać już na naszej stronie internetowej. Wystarczy, że podasz swoją lokalizację. Zaletą udostępniania lokalizacji jest to, że możemy wyświetlać listę wszystkich znajdujących się w Twojej okolicy sklepów. Po kliknięciu przycisku „Sklepy" w aplikacji mobilnej wyświetlone zostaną najbliższe sklepy Apteki Zdrowit. Żeby dowiedzieć się, jakie filie sklepów znajdują się w Twoim otoczeniu, możesz również podać kod pocztowy na stronie internetowej lub w aplikacji mobilnej.

close-icon close-icon

Ile sklepów Apteki Zdrowit znajduje się w Polsce?

Apteki Zdrowit ma kilka oddziałów. Na stronie internetowej sklepu Apteki Zdrowit znajdziesz wszystkie adresy lokali znajdujących się na terenie Polski. Chcesz sprawdzić, gdzie znajduje się najbliższy sklep Apteki Zdrowit w Twojej okolicy? Udostępnij swoją lokalizację w naszej aplikacji! Uwaga: Niektóre sklepy znajdujące się na naszym portalu działają wyłącznie jako sklepy internetowe.

close-icon close-icon

Czy sklep Apteki Zdrowit jest teraz otwarty?

Sklepy Apteki Zdrowit działają zgodnie ze standardowym harmonogramem, ale w niektórych przypadkach godziny działania mogą się nieco różnić. Niektóre lokale są otwierane wcześniej lub działają o nieregularnych porach. Żeby sprawdzić, czy najbliższy sklep Apteki Zdrowit jest otwarty, kliknij zakładkę „Sklepy" na stronie internetowej sklepu Apteki Zdrowit i wybierz lokal działający najbliżej Twojego miejsca. Na stronie sklepu Apteki Zdrowit sprawdzisz także godziny otwarcia.

close-icon close-icon

Gdzie mogę sprawdzić godziny otwarcia sklepu Apteki Zdrowit?

Aktualne godziny otwarcia sprawdzisz na stronie internetowej sklepu Apteki Zdrowit. Godziny otwarcia można odczytać także na naszej stronie internetowej lub w aplikacji mobilnej. Przejdź do zakładki „Lokalizacje" i wybierz swoją lokalizację, żeby sprawdzić, jakie są godziny otwarcia danego sklepu Apteki Zdrowit.

close-icon close-icon

Co można zamówić przez internet ze sklepu Apteki Zdrowit?

W sklepie Apteki Zdrowit można zamawiać przez Internet. Sprawdź sklep internetowy, żeby sprawdzić zakres działania sklepu Apteki Zdrowit. Sklep internetowy najczęściej zawiera czytelne kategorie, dzięki czemu można w łatwy sposób wszystko przeglądać. Aktualnie dostępne są promocje z gazetka o ważności od 29-05-2023 do 04-06-2023.

close-icon close-icon

Czy oferta serwowana przez sklep Apteki Zdrowit w Internecie jest taka sama jak w stacjonarnych oddziałach?

W większości oddziałów sklepu Apteki Zdrowit, w sklepie stacjonarnym i internetowym powinien być dostępny ten sam asortyment. Może się to jednak różnić w zależności od lokalizacji. Odwiedź stronę internetową sklepu Apteki Zdrowit, żeby dowiedzieć się więcej. Zainspiruj się, sprawdzając gazetka z datą ważności od 29-05-2023 do 04-06-2023.


Uwaga: Niektóre sklepy działają wyłącznie w Internecie lub stacjonarnie. Upewnij się tego, sprawdzając stronę internetową sklepu Apteki Zdrowit.

close-icon close-icon

Jeśli mam jakieś pytanie, chcę przesłać opinię lub skargę na sklep Apteki Zdrowit, jak mogę się z wami skontaktować?

W przypadku pytania, opinii lub skargi związanej z działaniem sklepu Apteki Zdrowit zalecamy przejść na stronę internetową sklepu Apteki Zdrowit. W sekcji „Kontakt" znajdziesz adres e-mail, numer telefonu lub formularz kontaktowy, dzięki którym sklep Apteki Zdrowit z pewnością pomoże rozwiązać każdą sprawę.

close-icon close-icon
Pokaż wszystkie...

Promocje Apteki Zdrowit

🛍️ gazetki Apteki Zdrowit: 0
🆕 Nowe promocje: 0
🏷️ Kategoria: Kosmetyki i Zdrowie
🕰️ Ostatnie aktualizacje gazetek: 01.12.2022