Gazetki od Apteki Zdrowit

Ostatnie aktualizacje gazetek: 29.11.2021

Tymczasowy brak gazetki

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki Apteki Zdrowit?
33.352 osób już Cię uprzedziło

Oferty w Apteki Zdrowit

Pobierz darmową aplikację, zawierającą 1100+ sklepów

Apteki Zdrowie gazetka i promocje

Dowiedz się, co ma do zaoferowania Apteka Zdrowit gazetka promocyjna i kup wysokiej klasy produkty dla swojego zdrowia w najlepszej cenie na rynku. Firma Apteka Zdrowit to popularna duża sieć lokali z produktami farmaceutycznymi, która działa głównie w południowej Polsce. Od 2004 roku przedsiębiorstwo rozwinęło się do kilkudziesięciu placówek, które zapewniają wysokiej jakości produkty, niskie ceny i bardzo rozbudowany asortyment. Warto zwrócić szczególną uwagę na to, że oferty promocyjne regularnie się zmieniają, więc jeśli ktoś liczy na konkretne rabaty, promocje, czy wyprzedaż, to wystarczy, że sprawdzi gazetki a ten tydzień, a z pewnością znajdzie coś, co go zainteresuje.

Ulotki mogą dotyczyć różnych rodzajów produktów, więc jeśli ktoś szuka czegoś konkretnego, to wystarczy, że uzbroi się w cierpliwość, a broszury, czy katalog produktów z pewnością w końcu zaproponują mu to, czego potrzebuje.


Jaki asortyment produktów oferuje Apteka Zdrowit?

Wszystko, co związane z farmacją. Mowa oczywiście o ogromnym zapleczu leków, suplementów i akcesoriów bez recepty, jak i ogromnej liczbie farmaceutyków specjalistycznych, które wymagają recepty od specjalisty. Apteki Zdrowit promocje są tworzone w taki sposób, żeby zawsze zapewnić dostęp to odpowiedniej części produktów w obniżonej cenie. Dlatego, jeśli zajrzy się w gazetki na następny tydzień zawsze można liczyć na konkretne leki przeciwbólowe, maści rozgrzewające, drogerie, kosmetyki, szampon i wiele innych. Rabaty z pewnością przydadzą się każdemu – zwłaszcza przy lekach, które nie są refundowane, a ich cena potrafi nadszarpnąć każdy budżet domowy.


Jak mogę kupować w Apteka Zdrowit?

To klasyczna sieć sklepów profilowana na sprzedaż bezpośrednią. Zakupy można robić w kilkudziesięciu placówkach na terenie województwa śląskiego. Takie miejscowości jak Katowice, Gliwice, Chorzów mają po kilka aptek z tej sieci, więc każdy mieszkaniec z pewnością ma w swojej okolicy jedną placówkę. Sklep internetowy oraz zakupy online nie są jeszcze dostępne. Strona internetowa pełni funkcję informacyjną, a aplikacja mobilna służy głównie pomocy w lokalizacji najbliższych lokali Apetaka Zdrowit. Po godziny otwarcia i inne informacje warto udać się na: https://aptekizdrowit.pl/.