Gazetki od Apteka Bliska

Ostatnie aktualizacje gazetek: 27.04.2021

Tymczasowy brak gazetki

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki Apteka Bliska?
51.923 osób już Cię uprzedziło

Utrzymuj mnie na bieżąco

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki Apteka Bliska?
20.314 osób już Cię uprzedziło
Pobierz darmową aplikację, zawierającą 1100+ sklepów

Apteka Bliska gazetka i promocje

Apteka Bliska to polska marka, która powstała w 1999 roku. Od tego czasu otworzono 9 własnych aptek i zdecydowano się na rozwój sieci franczyzowej. Aktualnie pod szyldem Apteka Bliska działa kilkadziesiąt lokalów w całej Polsce. Można je znaleźć na terenie takiego miasta jak Warszawa, czy Poznań. Klienci chwalą sobie aptekę, która działa na rynku już tyle lat i nieustannie oferuje szeroki asortyment i niskie ceny. Sklepy zapewniają także wysokiej jakości produkty, wśród których zawsze znajdzie się coś interesującego. Apteka Bliska gazetka promocyjna nie jest wydawana regularnie ze względu na swoją specyficzną działalność, ale warto trzymać rękę na pulsie, ponieważ nowe oferty handlowe i promocje od czasu do czasu mogą się pojawiać. Niestety nie ma co liczyć na ulotki lub katalog, które informowałyby o tym, czy odbywa się jakaś wyprzedaż lub zapewniały dodatkowe rabaty.

Apteka jest bardzo ceniona za bardzo dobre podejście do klienta. Właściciele dbają o renomę marki i starają się maksymalnie udogodnić swoim klientom pobyt w punkcie sprzedaży. Zwłaszcza że większość z nich ma problemy z różnego rodzaju chorobami. Lokal skupia się głównie na sprzedaży leków, ale można liczyć także rzeczy, które proponują standardowe drogerie, jak szampon, czy nawet pewnego rodzaju kosmetyki. Promocja Apteka Bliska pojawia się regularnie, więc zawsze można liczyć na to, że uda się natrafić na jakąś dobrą okazję. Gazetki promocyjne nie pojawiają się tak często, jak w standardowych sklepach, ale zawsze warto sprawdzać, czy oferta apteki nie uległa zmianie.

Strona internetowa dostarcza podstawowych informacji o działaniu firmy oraz zapewnia funkcje sklep internetowy. Zakupy online są wygodne i bardzo łatwe. Apteka nie ma takich opcji jak aplikacja mobilna lub program lojalnościowy, ale zważając na profil jej działania, nie wydaje się to dziwne. Po więcej informacji jak godziny otwarcia poszczególnych lokali należy udać się na http://grupabliska.pl.