Gazetki od Apteka Bliska

Tymczasowy brak gazetki

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki Apteka Bliska?
25.687 osób już Cię uprzedziło
Pobierz darmową aplikację, zawierającą 1100+ sklepów

Apteka Bliska gazetka i promocje

Apteka Bliska to polska marka, która powstała w 1999 roku. Od tego czasu otworzono 9 własnych aptek i zdecydowano się na rozwój sieci franczyzowej. Aktualnie pod szyldem Apteka Bliska działa kilkadziesiąt lokalów w całej Polsce. Można je znaleźć na terenie takiego miasta jak Warszawa, czy Poznań. Klienci chwalą sobie aptekę, która działa na rynku już tyle lat i nieustannie oferuje szeroki asortyment i niskie ceny. Sklepy zapewniają także wysokiej jakości produkty, wśród których zawsze znajdzie się coś interesującego. Apteka Bliska gazetka promocyjna nie jest wydawana regularnie ze względu na swoją specyficzną działalność, ale warto trzymać rękę na pulsie, ponieważ nowe oferty handlowe i promocje od czasu do czasu mogą się pojawiać. Niestety nie ma co liczyć na ulotki lub katalog, które informowałyby o tym, czy odbywa się jakaś wyprzedaż lub zapewniały dodatkowe rabaty.

Apteka jest bardzo ceniona za bardzo dobre podejście do klienta. Właściciele dbają o renomę marki i starają się maksymalnie udogodnić swoim klientom pobyt w punkcie sprzedaży. Zwłaszcza że większość z nich ma problemy z różnego rodzaju chorobami. Lokal skupia się głównie na sprzedaży leków, ale można liczyć także rzeczy, które proponują standardowe drogerie, jak szampon, czy nawet pewnego rodzaju kosmetyki. Promocja Apteka Bliska pojawia się regularnie, więc zawsze można liczyć na to, że uda się natrafić na jakąś dobrą okazję. Gazetki promocyjne nie pojawiają się tak często, jak w standardowych sklepach, ale zawsze warto sprawdzać, czy oferta apteki nie uległa zmianie.

Strona internetowa dostarcza podstawowych informacji o działaniu firmy oraz zapewnia funkcje sklep internetowy. Zakupy online są wygodne i bardzo łatwe. Apteka nie ma takich opcji jak aplikacja mobilna lub program lojalnościowy, ale zważając na profil jej działania, nie wydaje się to dziwne. Po więcej informacji jak godziny otwarcia poszczególnych lokali należy udać się na http://grupabliska.pl.

Twoje sklepy Apteka Bliska

Przejrzyj najświeższe gazetki oraz promocje z Apteka Bliska i nigdy nie przepłacaj. Apteka Bliska ma 103 sklepów w Polsce z konkurencyjnymi, tygodniowymi promocjami. W najnowszej gazetka znajdziesz promocje, które są dostępne od 28-11-2022 do 04-12-2022. W tym tygodniu dostępnych jest 0 produktów, które można kupić z rabatem, prawdopodobnie w możliwie najniższej cenie. Nie przegap takich promocji jak: Pierścionek, Ręcznik papierowy 300 listków i Pomadka do ust strawberry! Oczywiście Apteka Bliska zapewnia także wiele innych produktów, które aktualnie nie znajdują się na wyprzedaży. Możesz zamówić je na sklepie internetowym lub odebrać stacjonarnie w pobliżu. Wybierz najbliższą lokalizację w naszej „wyszukiwarce lokacji" w górnej części portalu, tuż obok opcji wyszukaj. Możesz także sprawdzić dodatkowe informacje jak godziny otwarcia Twojego sklepu w Białystok, Gdynia, Poznań lub dowolnego innego lokalu na terenie Polski, przechodząc na stronę internetową danego sklepu.

Jeśli w gazetce Apteka Bliska nie możesz znaleźć tego, czego szukasz, to sprawdź promocje podobnych sklepów z tej samej kategorii: Perfumy i Kosmetyki, jak na przykład Dealz, Apteka Cosmedica or Drogerie Natura. Znajdziesz tutaj produkty, za którymi się rozglądasz i to w najniższych cenach. Oprócz korzystania z promocji na ulotce możesz zaoszczędzić pieniądze, wykorzystując kod rabatowy Apteka Bliska. Sprawdź stronę internetową Apteka Bliska, żeby odebrać swój.

Najczęściej zadawane pytania w związku z Apteka Bliska

Jakie promocje są dostępne w tym tygodniu w sklepach Apteka Bliska?

Sklep Apteka Bliska dostarcza w tym tygodniu swoim klientom wiele świetnych promocji! Oferty na ten tydzień w sklepie Apteka Bliska można sprawdzić w gazetka z datą ważności od 28-11-2022 do 04-12-2022. Wszystkie niesamowite promocje możesz sprawdzić także w online – na sklepie internetowym lub na stronie sklepy Apteka Bliska. Oto kilka interesujących okazji i rabatów: Pierścionek, Ręcznik papierowy 300 listków i Pomadka do ust strawberry.

Gdzie mogę znaleźć gazetki na następny tydzień dla sklepu Apteka Bliska?

Najnowsze gazetki dla sklepu Apteka Bliska na ten i kolejny tydzień znajdują się w tym miejscu: gazetka ważność od 28-11-2022 do 04-12-2022. Sprawdź promocje na następny tydzień na Gazetki.pl!

Skąd mam wiedzieć, czy wybrany przedmiot jest dostępny w lokalnym sklepie Apteka Bliska?

To czy dany produkt jest dostępny w wybranym sklepie lub lokalnej filii, możesz sprawdzić przez Internet na stronie internetowej sklepu Apteka Bliska. Twój produkt jest niedostępny? Bez obaw, przeglądając gazetka ważną od 28-11-2022 do 04-12-2022, można znaleźć alternatywne promocje.

Czyt sklep Apteka Bliska jest w mojej okolicy?

Najbliższy sklep możesz wyszukać już na naszej stronie internetowej. Wystarczy, że podasz swoją lokalizację. Zaletą udostępniania lokalizacji jest to, że możemy wyświetlać listę wszystkich znajdujących się w Twojej okolicy sklepów. Po kliknięciu przycisku „Sklepy" w aplikacji mobilnej wyświetlone zostaną najbliższe sklepy Apteka Bliska. Żeby dowiedzieć się, jakie filie sklepów znajdują się w Twoim otoczeniu, możesz również podać kod pocztowy na stronie internetowej lub w aplikacji mobilnej.

Ile sklepów Apteka Bliska znajduje się w Polsce?

Apteka Bliska ma kilka oddziałów. Na stronie internetowej sklepu Apteka Bliska znajdziesz wszystkie adresy lokali znajdujących się na terenie Polski. Chcesz sprawdzić, gdzie znajduje się najbliższy sklep Apteka Bliska w Twojej okolicy? Udostępnij swoją lokalizację w naszej aplikacji! Uwaga: Niektóre sklepy znajdujące się na naszym portalu działają wyłącznie jako sklepy internetowe.

Czy sklep Apteka Bliska jest teraz otwarty?

Sklepy Apteka Bliska działają zgodnie ze standardowym harmonogramem, ale w niektórych przypadkach godziny działania mogą się nieco różnić. Niektóre lokale są otwierane wcześniej lub działają o nieregularnych porach. Żeby sprawdzić, czy najbliższy sklep Apteka Bliska jest otwarty, kliknij zakładkę „Sklepy" na stronie internetowej sklepu Apteka Bliska i wybierz lokal działający najbliżej Twojego miejsca. Na stronie sklepu Apteka Bliska sprawdzisz także godziny otwarcia.

Gdzie mogę sprawdzić godziny otwarcia sklepu Apteka Bliska?

Aktualne godziny otwarcia sprawdzisz na stronie internetowej sklepu Apteka Bliska. Godziny otwarcia można odczytać także na naszej stronie internetowej lub w aplikacji mobilnej. Przejdź do zakładki „Lokalizacje" i wybierz swoją lokalizację, żeby sprawdzić, jakie są godziny otwarcia danego sklepu Apteka Bliska.

Co można zamówić przez internet ze sklepu Apteka Bliska?

W sklepie Apteka Bliska można zamawiać przez Internet. Sprawdź sklep internetowy, żeby sprawdzić zakres działania sklepu Apteka Bliska. Sklep internetowy najczęściej zawiera czytelne kategorie, dzięki czemu można w łatwy sposób wszystko przeglądać. Aktualnie dostępne są promocje z gazetka o ważności od 28-11-2022 do 04-12-2022.

Czy oferta serwowana przez sklep Apteka Bliska w Internecie jest taka sama jak w stacjonarnych oddziałach?

W większości oddziałów sklepu Apteka Bliska, w sklepie stacjonarnym i internetowym powinien być dostępny ten sam asortyment. Może się to jednak różnić w zależności od lokalizacji. Odwiedź stronę internetową sklepu Apteka Bliska, żeby dowiedzieć się więcej. Zainspiruj się, sprawdzając gazetka z datą ważności od 28-11-2022 do 04-12-2022.


Uwaga: Niektóre sklepy działają wyłącznie w Internecie lub stacjonarnie. Upewnij się tego, sprawdzając stronę internetową sklepu Apteka Bliska.

Jeśli mam jakieś pytanie, chcę przesłać opinię lub skargę na sklep Apteka Bliska, jak mogę się z wami skontaktować?

W przypadku pytania, opinii lub skargi związanej z działaniem sklepu Apteka Bliska zalecamy przejść na stronę internetową sklepu Apteka Bliska. W sekcji „Kontakt" znajdziesz adres e-mail, numer telefonu lub formularz kontaktowy, dzięki którym sklep Apteka Bliska z pewnością pomoże rozwiązać każdą sprawę.

Pokaż wszystkie...

Promocje Apteka Bliska

🛍️ gazetki Apteka Bliska: 0
🆕 Nowe promocje: 0
🏷️ Kategoria: Perfumy i Kosmetyki
🕰️ Ostatnie aktualizacje gazetek: 2/23/22