Przejrzyj najpierw gazetki Apteka Bliska w aplikacji

Pobierz darmową aplikację, zawierającą 1100+ sklepów

Apteka Bliska gazetka i promocje

Apteka Bliska to polska marka, która powstała w 1999 roku. Od tego czasu otworzono 9 własnych aptek i zdecydowano się na rozwój sieci franczyzowej. Aktualnie pod szyldem Apteka Bliska działa kilkadziesiąt lokalów w całej Polsce. Można je znaleźć na terenie takiego miasta jak Warszawa, czy Poznań. Klienci chwalą sobie aptekę, która działa na rynku już tyle lat i nieustannie oferuje szeroki asortyment i niskie ceny. Sklepy zapewniają także wysokiej jakości produkty, wśród których zawsze znajdzie się coś interesującego. Apteka Bliska gazetka promocyjna nie jest wydawana regularnie ze względu na swoją specyficzną działalność, ale warto trzymać rękę na pulsie, ponieważ nowe oferty handlowe i promocje od czasu do czasu mogą się pojawiać. Niestety nie ma co liczyć na ulotki lub katalog, które informowałyby o tym, czy odbywa się jakaś wyprzedaż lub zapewniały dodatkowe rabaty.

Apteka jest bardzo ceniona za bardzo dobre podejście do klienta. Właściciele dbają o renomę marki i starają się maksymalnie udogodnić swoim klientom pobyt w punkcie sprzedaży. Zwłaszcza że większość z nich ma problemy z różnego rodzaju chorobami. Lokal skupia się głównie na sprzedaży leków, ale można liczyć także rzeczy, które proponują standardowe drogerie, jak szampon, czy nawet pewnego rodzaju kosmetyki. Promocja Apteka Bliska pojawia się regularnie, więc zawsze można liczyć na to, że uda się natrafić na jakąś dobrą okazję. Gazetki promocyjne nie pojawiają się tak często, jak w standardowych sklepach, ale zawsze warto sprawdzać, czy oferta apteki nie uległa zmianie.

Strona internetowa dostarcza podstawowych informacji o działaniu firmy oraz zapewnia funkcje sklep internetowy. Zakupy online są wygodne i bardzo łatwe. Apteka nie ma takich opcji jak aplikacja mobilna lub program lojalnościowy, ale zważając na profil jej działania, nie wydaje się to dziwne. Po więcej informacji jak godziny otwarcia poszczególnych lokali należy udać się na http://grupabliska.pl.

Twoje sklepy Apteka Bliska

Przejrzyj najświeższe gazetki oraz promocje z Apteka Bliska i nigdy nie przepłacaj. Apteka Bliska ma 103 sklepów w Polsce z konkurencyjnymi, tygodniowymi promocjami. W najnowszej gazetka znajdziesz promocje, które są dostępne od 27-11-2023 do 03-12-2023. W tym tygodniu dostępnych jest 0 produktów, które można kupić z rabatem, prawdopodobnie w możliwie najniższej cenie. Nie przegap takich promocji jak: Nivea cellular phyto r profesjonalne serum nawilżające do twarzy, 30 ml, Woda toaletowa dla mężczyzn bugatti i Pianka brązująca eveline! Oczywiście Apteka Bliska zapewnia także wiele innych produktów, które aktualnie nie znajdują się na wyprzedaży. Możesz zamówić je na sklepie internetowym lub odebrać stacjonarnie w pobliżu. Wybierz najbliższą lokalizację w naszej „wyszukiwarce lokacji" w górnej części portalu, tuż obok opcji wyszukaj. Możesz także sprawdzić dodatkowe informacje jak godziny otwarcia Twojego sklepu w Białystok, Gdynia, Poznań lub dowolnego innego lokalu na terenie Polski, przechodząc na stronę internetową danego sklepu.

Jeśli w gazetce Apteka Bliska nie możesz znaleźć tego, czego szukasz, to sprawdź promocje podobnych sklepów z tej samej kategorii: Kosmetyki i Zdrowie, jak na przykład SuperPharm, Rossmann or Dealz. Znajdziesz tutaj produkty, za którymi się rozglądasz i to w najniższych cenach. Oprócz korzystania z promocji na ulotce możesz zaoszczędzić pieniądze, wykorzystując kod rabatowy Apteka Bliska. Sprawdź stronę internetową Apteka Bliska, żeby odebrać swój.

Najczęściej zadawane pytania w związku z Apteka Bliska

Czy jest jakiś sklep Apteka Bliska w Toruń?

Znajdziesz tutaj sklepy Apteka Bliska z całej Polski, a kolejne lokale są nieustannie dodawane. Szukasz sklepu Apteka Bliska w Toruń lub w swoim otoczeniu? Zebraliśmy wszystkie sklepy Apteka Bliska z lokalizacją w Toruń. Pozwól nam automatycznie wykryć twoją lokalizację lub sprawdzić Toruń, żeby znaleźć najbliższy sklep Apteka Bliska. Sprawdź stronę sklepu Apteka Bliska w swojej lokalizacji, żeby uzyskać prawidłowe informacje na temat godzin otwarcia i usług.

close-icon close-icon

Czy Apteka Bliska w Toruń jest aktualnie otwarty?

Sklep Apteka Bliska w Toruń ma standardowe godziny otwarcia, które od czasu do czasu mogą się zmieniać. Zapoznaj się z aktualnymi godzinami otwarcia, klikając zakładkę Toruń.

close-icon close-icon

Czy wszystkie promocje z gazetek są tak samo dostępne w sklepie Apteka Bliska znajdującym się w Toruń?

W tym tygodniu w Twoim sklepie Apteka Bliska w Toruń, promocje z gazetka mają ważność od 27-11-2023 do 03-12-2023. Najlepsze promocje w Apteka Bliska Toruń to: Nivea cellular phyto r profesjonalne serum nawilżające do twarzy, 30 ml, Woda toaletowa dla mężczyzn bugatti i Pianka brązująca eveline.

close-icon close-icon

Jakie są godziny otwarcia Apteka Bliska w Toruń?

Aktualne godziny otwarcia Apteka Bliska w Toruń, możesz łatwo znaleźć, wybierając swój oddział. Przejdź do „oddziały” i kliknij konkretną lokalizację, żeby poznać godziny otwarcia sklepu Apteka Bliska.

close-icon close-icon

Jaka jest najbliższa lokalizacja Apteka Bliska w Toruń?

Apteka Bliska ma bardzo interesujące oferty, takie jak Nivea cellular phyto r profesjonalne serum nawilżające do twarzy, 30 ml, Woda toaletowa dla mężczyzn bugatti i Pianka brązująca eveline, więc całkowicie rozumiemy, że chcesz skorzystać z Apteka Bliska w Toruń. Niestety nie zawsze w pobliżu znajduje się sklep Apteka Bliska. Podaj nam swoją lokalizację, aby znaleźć najbliższy sklep Toruń.

 

Jeśli Apteka Bliska nie znajduje się w Toruń, sprawdź podobne sklepy w kategorii Kosmetyki i Zdrowie.

close-icon close-icon

Jakie są godziny otwarcia Apteka Bliska w Toruń?

Godziny otwarcia Apteka Bliska w Toruń są wyświetlane na stronie konkretnego oddziału. W ten sposób zawsze możesz upewnić się, czy sklep Apteka Bliska jest otwarty w niedzielę.

close-icon close-icon

Jakie są godziny otwarcia Apteka Bliska podczas takich świąt jak Boże Narodzenie i Sylwester?

Apteka Bliska jest otwarty prawie każdego dnia tygodnia, w tym w niedziele handlowe. W święta państwowe, takie jak Boże Narodzenie, godziny otwarcia Apteka Bliska mogą się różnić. Sprawdź aktualne godziny otwarcia na górze tej strony lub zajrzyj na stronę internetową Apteka Bliska:

 

  • Nowy Rok (1 stycznia):
  • Wielkanoc:
  • Poniedziałek Wielkanocny:
  • Dzień Wniebowstąpienia:
  • Boże Narodzenie – pierwszy dzień świąt (25 grudnia)
  • Boże Narodzenie – drugi dzień świąt (25 grudnia)
close-icon close-icon

Jak szybko Apteka Bliska dostarcza w Toruń?

Rozumiemy, że chcesz otrzymać zamówienie Apteka Bliska już tego samego dnia. W dużych miastach jest to czasami możliwe, ale standardem jest dostawa wynosząca od 1 do dwóch dni. Niestety nie zawsze tak jest. Może to mieć różne przyczyny, związane z firmą kurierską, czasem zamówienia, ale także tym, jak zajęty jest sklep Apteka Bliska lub jak odległy jest adres dostawy. Dlatego szacowany czas dostawy może wynosić do 3-4 dni roboczych lub więcej. Zawsze odwiedzaj stronę Apteka Bliska lub wyświetl aktualną gazetka, ważną od 27-11-2023 do 03-12-2023, gdzie często wyraźnie oznaczane są sytuacje wyjątkowe.

close-icon close-icon
Pokaż wszystkie...

Promocje Apteka Bliska

🛍️ gazetki Apteka Bliska: 0
🆕 Nowe promocje: 0
🏷️ Kategoria: Kosmetyki i Zdrowie
🕰️ Ostatnie aktualizacje gazetek: 23.02.2022
Przesłanie powiodło się
Coś poszło nie tak. Spróbuj ponownie.