Gazetki od Alkoshop

Ostatnie aktualizacje gazetek: 28.07.2021

Tymczasowy brak gazetki

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki Alkoshop?
23.645 osób już Cię uprzedziło
Pobierz darmową aplikację, zawierającą 1100+ sklepów

Alkoshop gazetka i promocje

Alkoshop to stosunkowo młoda firma, która zajmuje się sprzedażą alkoholi wysokogatunkowych.  Do tej pory otworzono 4 sklepy na terenie miasta Gniezno.  Biorąc pod uwagę to, że marka wystartowała dopiero w 2014 roku, można stwierdzić, że w najbliższym czasie jeszcze bardziej może się rozwinąć. Firma jest tworzona przez pasjonatów alkoholi, którzy przykładają dużą uwagę do jakości trunków w swoim markecie. Sklepy Alkoshop to przede wszystkim wysoka jakość produktów, niskie ceny i obszerny asortyment, obejmujący alkohole z niemal każdej kategorii. Alkoshop gazetka promocyjna pojawia się od czasu do czasu, prezentując rabaty, promocje i oferty handlowe na wszystkie najpopularniejsze kategorie trunków. Od czasu do czasu można także liczyć na wyprzedaż lub inne wydarzenie. Dlatego zawsze warto sprawdzać ulotki  lub katalog, żeby być ze wszystkim na bieżąco.

Alkoshop jest doskonale znany w Gnieźnie i z pewnością niebawem pojawi się w innych pobliskich miastach. Wszystko dzięki temu, że klienci bardzo chwalą sobie produkty i asortyment sklepu, który zawiera wszystko to, czego potrzebuje koneser alkoholu. Piwo kraftowe w 150 gatunkach, ponad 200 rodzajów whisky, wódka, burbon, koniak i inne. W tym sklepie można dostać praktycznie każdy alkohol z górnej półki i nie tylko. Promocja Alkoshop jest bardzo częsta i zapewnia znaczne obniżenie ceny nawet drogiej i ekskluzywnej butelki. Dlatego warto regularnie przeglądać gazetki promocyjne, żeby być na bieżąco ze wszystkimi nowościami. Tak duża oferta zawsze zapewnia ogromne możliwości.

Strona internetowa Alkoshop jest bardzo ładna i pełni wyłącznie rolę informacyjną. Nie ma tutaj takiej funkcji jak sklep internetowy, który umożliwi zakupy online. Aplikacja mobilna oraz program lojalnościowy także nie zostały jeszcze zrealizowane. Jeśli jednak ktoś chce wybrać się do najbliższego sklepu i poznać jego adres oraz godziny otwarcia, powinien przejść na stronę https://alkoshop.eu.